VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Albayrak vakfı kuruldu

Yakutsk
    Normal kullanici

Albayrak vakfı kuruldu Empty Albayrak vakfı kuruldu

Mesaj tarafından Yakutsk C.tesi 5 Ocak - 2:17

Albayrak vakfı kuruldu

Ahmet Albayrak ile Mesut Muhammet Albayrak'ın kurucusu olduğu "Albayrak Vakfı" kuruldu.

03 Ocak 2008 13:15

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Vakfın merkezi İstanbul olacak. İki kurucu üyesi bulunan Vakfın amaçları ise şöyle belirlendi :

"Eğitim, kültür, bilimsel araştırma ve geliştirme alanlarında faaliyet göstererek eğitim kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmak, ülkemizin ihtiyaç duyduğu sahalarda meslek sahibi, nitelikli, vatanına ve milletine bağlı, inançlı insan yetiştirilmesine yardımcı olmak. Başta Türkiye olmak üzere, dünyanın her yerinde yoksullukla mücadele etmek, sosyal ve kültürel konularda insanların kişisel ve toplumsal gelişmelerine katkıda bulunmak, ihtiyaç sahiplerine eğitim imkanları sağlamak, ihtiyaç sahipleri ve kötü sağlık koşullarına sahip bireylere sağlıklı yaşama imkanları sunmak. Toplumda doğa ve çevre bilincini artırmak, yeşil alanlar, ormanlar oluşturmak ve var olanları korumak. Tarihi eser bilincinin artırılmasını sağlamak ve bu eserlerin yaşamasına katkıda bulunmak"

ANKA

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=322051

Forum Saati Paz 19 Mayıs - 22:24