VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Ak Parti Amasya Milletvekili Hamza Albayrak istifa etti

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

Ak Parti Amasya Milletvekili Hamza Albayrak istifa etti Empty Ak Parti Amasya Milletvekili Hamza Albayrak istifa etti

Mesaj tarafından Admin Paz 25 Kas. - 0:32

Ak Parti Amasya Milletvekili Hamza Albayrak partisinden istifa etti.

Albayrak'ın istifasıyla AK Parti'nin sandalye sayısı 353'e düştü.
    Amasya Milletvekili Hamza Albayrak, ''seçim bölgesindeki yolsuzluklar karşısında Genel Merkezin duyarsız kalmasından duyduğu üzüntü ve lüzum üzerine'' AK Parti'den istifa ettiğini bildirdi.

Albayrak, yaptığı yazılı açıklamada, istifasının ''kesinlikle kişisel hırstan kaynaklanan bir durum'' olmadığını ifade etti. Yolsuzluklarla mücadele konusunda, TBMM KİT Komisyonunda sonuç alamadığı için daha önce Komisyondaki görevinden istifa ettiğini vurgulayan Albayrak, şunları kaydetti: ''AK Parti Amasya İl Teşkilatında olan yolsuzluklarla ilgili, yaklaşık 3 aydır Genel Merkezin nezdinde yaptığım resmi girişimlerden bir sonuç alamadım. Konunun basına intikal etmesine rağmen, Genel Merkezin duyarsız kalmasından duyduğum üzüntü ve lüzum üzerine partimden istifa ediyorum.''
    AA

Hamza Albayrak kimdir?

AMASYA - 1953, Ahmet - Emine - Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme ve Muhasebe Bölümü - İngilizce, Arapça - T.Zirai Donatım Kurumu Müfettişi, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Başmüfettişi ve Teftiş Kurulu Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı ve Başkan Danışmanı, Özel Sektörde Teftiş Koordinatörü, Birlik Vakfı Üyesi DENETDE Üyesi ve Denetim Kurulu Başkanlığı, MEVAK Üyesi, İstanbul Amasya'lılar Derneği Kurucu Başkanı - Evli, 4 Çocuk sahibi.

Forum Saati Paz 19 Mayıs - 22:09