VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Cübbeli Ahmet Hoca'dan yeni inciler

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

Cübbeli Ahmet Hoca'dan yeni inciler Empty Cübbeli Ahmet Hoca'dan yeni inciler

Mesaj tarafından Admin Salı 6 Ocak - 16:48

Cübbeli Ahmet Hoca'dan yeni inciler
    Sakarya'da bir konferans veren Cübbeli Ahmet Hoca, yine ilginç açıklamalar yaptı.
    06 Ocak 2009 / 16:48
    Cübbeli Ahmet Hoca'dan yeni inciler 181187

"Size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail'i etkisiz hale getirir" diyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkar" dedi.

Binlerce kişinin ölümüne yol açan 17 Ağustos 1999 depreminin fuhuş, zina ve faizle para verildiği için olduğunu kastederek büyük tepki toplayan Cübbeli Ahmet Hoca, 10 yıl aradan sonra yine Sakarya'ya geldi. Arkasındaki dev Türk bayrağının önünde konuşan Cübbeli Ahmet Hoca yine ilginç açıklamalar yaptı.

"Size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail'i etkisiz hale getirir" diyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkıyor" dedi.

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Ünlü Sakarya'nın Erenler İlçesi'nde kalabalık bir topluluğa konferans verdi. Erenler Belediyesi Düğün Salonu'nda yapılan ve kadınlar ile erkeklerin haremlik selamlık oturduğu toplantıda Cübbeli Ahmet Hoca yine ilginç iddalarda bulundu. Deprem sonrası söylenen sözlerle kendisinin adeta hedef yapıldığını ve kimse için yanlış bir şey söylemediğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, "Mahmut efendinin izni ile il il gezerek bu konuşmaları yapıyorum. Hocalık iddiam yok. Bana ne görev verilirse yaparım. Hatta çaycılık veya tuvalet bile temizlerim" dedi.

Cübbeli hoca, "İran neden İsrail Filistinlileri katlederken sessiz kalıyor? İran ne kadar Müslüman? Araplar İsrail'in katliamında neden sessiz? Bu sorulara cevap lazım. Şimdi size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail'i etkisiz hale getirir. Filistin katliamı durur. Eğer bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkıyor" diye konuştu.

Salonu dolduran yüzlerce kişiye seslenen Cübbeli Ahmet Hoca, "Türkiye 20 yıl sonra Hıristiyan yapılacak. Türkiye'de birçok din alimi sureleri yanlış aktarıyor, yanlış anlatıyor. Sonra da ayarı bozulan bana geliyor. Bana gelen (Beni düzelt) diyor" dedi. Ters ilişki konusunda da konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, "Sakın böyle hata yapmayın" ifadelerini kullandı. Konferans yapılan toplu dualar ile son buldu.

CNA

----------------------------------------------------------------------
    http://www.haber3.com/news_detail.php?id=437490

changeTarget(document.getElementById("news_content"))

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 1:10