VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Kadınlar gününe özel...

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

Kadınlar gününe özel... Empty Kadınlar gününe özel...

Mesaj tarafından Admin C.tesi 8 Mart - 4:26

Selam ve selam,

Tüm Hanife, saygıdeğer zarif hanımefendilerin sembolik de olsa “Gününü” ben de içtenlikle, en içtenlikle, en en en içtenlikle kutluyorum. Fazla söze gerek yok. Allah tüm kadınları KENDİ adı olan ER-RAHİM'i vererek kutsamıştır. Hiçbir erkeğe KENDİ adı olan ER-RAHMAN'ı vermemiştir. Rabbim kadın kullarına iltimas geçmiştir. Onları üretken/doğurgan ve doğuştan PEDAGOG olarak dizayn etmiştir.

Beşikten mezara kadar her yaştaki sen kadınım, biz hoyrat, kızçocuklarını diri diri gömen vahşi erkeklerin kusuruna bakma, Rahime oluşunla bizleri bağışla! Allah'ımız KENDİ ADINI (seni) yüceltirken, biz tersini yaptık. Kur'an'ı ERKEK KİTABİ haline getirdik. Allah'ın mü'mine kullarını HADİS iftiralarıyla insan değil "Goyim" (konuşan hayvan)kıldık. Bizi bağışlaması için önce senden kul hakkını kaldırmam gerekli saygıdeğer, zarif hanımefendi “KADIN”.

Kadın diyorum, çünkü kadın olmak bir ONURDUR. Hiçbir erkeğin taşıyamayacağı bir onur! Senin yanında BEN “Erkek olduğuma” utanıyorum. Neyse ki sen-ben TEK insanın İKİ görüntüsüyüz. Bilseydik ki RUH'un cinsiyeti yoktur, O sadece insandır, Önce İnsan olduğumuzu, sonra kadın-erkek olduğumuzu HİÇ AKLIMIZDAN çıkarmazdık, kadını küfür malzemesi yapmaz tam tersine : ANA KRALİÇELERİMİZ, KRALİÇELERİMİZ, PRENSESLERİMİZ diye tanımlardık. Allah'tan sonraki TEK VELİ NİMETİMİZ sizsiniz. Önce A L L A H, sonra KADIN! Erkeğin esemesi-esamisi bile okunmaz! Gerçekten biz yabani erkekleri affediniz! Bizlere görgü, uygarlık aşılamanıza rağmen, biz TERBİYESİZ çıktık. Ama sonuçta siz bizi doğurduğunuz için bağışlayınız.

Bunlar iltifat değil; kompliman değil! GERÇEKĞİN TA KENDİSİ... DABBET ise gerçekten başka HİÇBİR ŞEY söyleyemez. DABBET kendi nefsinden konuşmaz, Nefsi yerine KUR'AN'I koymuştur. KUR'AN İSE ALLAH'IN KELİMESİDİR. ALLAH İSE ER-RAHİM'DİR. Allah erkeğin sadece KALBİNDE fakat Allah kadının kalbinden başka a y r ı c a RAHMİNDE'dir. MERYEM'e üflenen RUHÜL KUDÜS, o günden beri sizdedir.

Kur'an der ki : En büyük zulüm, kadının kadın ile ittifak olmaması, kadının kadına zulmü (kadının kadına kıskançlığı, dişi aile bireylerinin gelini, emaneti ezmesi, kızın annesine makul-mantıklı olmayan feveran ve isyanı vb). Bunlar büyük günahlardır. O halde bugün erkekler kadınları, YARIN da kadınlar KENDİ ARALARINDA KADINLAR GÜNÜ HELALLEŞMESİNİ yapmalıdırlar. HANİFELERİMİZİ de ayrıca kutluyorum, kutsuyorum. SİZLERİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM!

MİGHTY(Mehdi)de sizi, “İSA'NIN MERYEM'LERİ sevdiği kadar SEVİYOR. Biri annesi, diğeri tek hayat arkadaşı Mesih'in...” Devam ediyor : “Allah'ın Resulü Ahmed'in Zeyneplerini sevdiği kadar seviyor. Biri eşi, diğeri kızı...”. Hızır demişti ki : “Öldürdüğüm çocuğun anne ve babası hayır için dua etmişti. Rabbim, babanın bir birim, ANNENİN 2 birim-kat duasını kabul ettiği için Levhi Mahfuz sarsıldı.JANA diyor ki : “Ben kadın olduğum için gelmiş-geçmiş tüm görev arkadaşlarımın (Zülkarneynlerin) tamamından üstün kılındığımla müjdelendim.Yahya diyor ki : “Ashabı Kehf nüfusunun tamamı erkeklerden ibaretti. Fakat Allah onlara bir başka yaratıktan ANNE-RAHİME verdi. Kıtmir, erkek olsaydı Kur'an'da anılmayacaktı...

Ey KADIN ne mübareksin sen! Bugün senin günündür. Bugün HANİF'lerin günüdür. HANİF BAŞKALDIRIDA SEN ÖN PLANDASIN! Artık kadınlar yönetecek dünyayı, dünya ana-erkildir. Allah böyle istedi. 300 yıl sonra dünya nüfusunda 4 kadına karşı bir erkek var! Nasıl tıkacaksın bu kadar kadını haremliğin, perdelerin, pancurların arkasına? Onlar ÜRETKEN dünya nüfusunun beşte-dördü olunca ancak o zaman adalet sağlanacaktır. Yoksa kadının 4 şahitliği; dörde kadar nikah değil; GELECEĞİN kurgusu, yapılanması... Adem ve Havva eşitti. YARISI değildi, 4 kadın almak mümkün değildi. İşte geldiğimiz ve gideceğimiz CENNET budur! Cennet ise anne dediğimiz kadınların ayaklarının altındadır. Öperim o ayakları...

08 mart 2003 - Hans von Aiberg

Forum Saati Paz 19 Mayıs - 22:11