VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Anlında boynuz çıktı!

omniversel
    Normal kullanici

Anlında boynuz çıktı! Empty Anlında boynuz çıktı!

Mesaj tarafından omniversel Çarş. 12 Ara. - 9:32

Anlında boynuz çıktı!
    Anlında boynuz çıktı! Boyb10
    Yangcheng Evening Post gazetesinin verdiği habere göre Çin'de 95 yaşındaki bir kadının boynuzu çıktı.

Çin'in Guangdong Eyaleti Zhanjiang kentinde yaşayan 95 yaşındaki Granny Zhao'nun boynuzu ilk kez üç yıl önce ortaya çıktı. "Önceleri çok küçüktü. Ancak daha sonra büyüdü ve tam bir boynuz halini aldı. Neden olduğunu bilmiyorum, herhangi bir ağrısı da yok. Sadece sağ tarafa bakarken görüşümü engelliyor" diyen Zhao da en az ailesi kadar şaşkın. Yaşlı kadının ailesi ise bu durumu ve nedenini açıklayacak bir doktor arayışı içinde.
    Yangcheng Evening Post gazetesinin verdiği habere göre Çin'de 95 yaşındaki bir kadının boynuzu çıktı.
    Çin'in Guangdong Eyaleti Zhanjiang kentinde yaşayan 95 yaşındaki Granny Zhao'nun boynuzu ilk kez üç yıl önce ortaya çıktı. "Önceleri çok küçüktü. Ancak daha sonra büyüdü ve tam bir boynuz halini aldı. Neden olduğunu bilmiyorum, herhangi bir ağrısı da yok. Sadece sağ tarafa bakarken görüşümü engelliyor" diyen Zhao da en az ailesi kadar şaşkın. Yaşlı kadının ailesi ise bu durumu ve nedenini açıklayacak bir doktor arayışı içinde.

http://www.skyturk.tv/news.jsp?newsId=65028&c=7

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. 1 Mayıs - 23:23