VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Çarşaf polemiği sürüyor !

turanium
    turanium
    Moderator

Çarşaf polemiği sürüyor ! Empty Çarşaf polemiği sürüyor !

Mesaj tarafından turanium Çarş. 5 Ara. - 0:47

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=267355

Çarşaf polemiği sürüyor !

Vakit Gazetesi yazarı Dilipak ile Vatan gazetesi yazarı Baran arasındaki polemik sürüyor.

04 Ağustos 2007 15:58
    Çarşaf polemiği sürüyor ! 104808
    Bir süre önce Vakit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın 'Sizi kıtır kıtır keseceğiz' dediği Vatan gazetesi yazarı Tuğçe Baran, ortalıktan kaybolmasının nedenini 'Çarşaf diktiriyordum' diye açıkladı.

İşte Tuğçe Baran'ın yazısı:

Dilipak’a çarşaf modelleri

Üç gündür neredeydim? Soru üstüne soru. İşten atılmış olabilir miydim?

Hayır. Abdurrahman Dilipak’ın benim için özel diktirdiği çarşafın provasındaydım... Heh!

Biliyorsunuz sonunda itiraf ettiler. En azından Abdurrahman Dilipak etti. Keseceğiz dedi. Ne kadar başı açık, dinsiz, imansız varsa hepsini keseceklermiş. Kıtır kıtır. Takiye yapıyorlarmış, zamanı gelince kör testerelerini toprak altından çıkaracaklarmış. Bir zaman vermemiş ama yakın bir zamanda diyor.

Benim bu saflığıma da artık dayanamıyormuş Abdurrahman Bey. Birinin bana gerçekleri söylemesi gerektiğini düşünüp geçen günkü yazıyı kaleme almış. (“Ah şu aptal sarışın şey” 01.Ağustos. 2007, Vakit)

Bana da bir sürprizi varmış. Nefis bir çarşaf diktiriyormuş.. Gel al diyor!

Ne diyeyim.. Allah razı olsun.. Kıyak geçmiş bana. Kesmeden önce son bir dönme şansı vermiş. Bari ne renk onu da şeedeydi..

Adamcağız bir latife yaptı millet gerçek sandı.

“İtiraf ettiklerine göre, eh madem sen de o kadar döndün, (nereyeyse?) artık leopar desenli bir çarşaf yaptırırsın kendine” diye bir mektup aldım, bana pek kızgın bir okurdan.

Vay canına! Fanteziye bakar mısınız?

Fakat leopar desenli çarşaf da hakikaten enteresan olurdu ha! Nereden aklına geldiyse?

Gözünüzün önüne geliyor mu (mesela Bülent Ersoy’un üzerinde) leopar desenli bir çarşaf? Böyle uzaktan geliyor, sanki üç leopar üst üste, alt alta! Manzaranın dehşetini hayal edebiliyor musunuz?

Bakın zebra desenli çarşaf da güzel olabilir. Madem coştuk, tam coşalım. Şişmanlar boyuna çubuklu, zayıflar enine çubuklu geçirir, nefis bir illüzyon da olur.. Fonksiyonel çubuklu, doğaya (bilhassa Kenya ilimizi ziyaret ederken..) uyumlu. Nefis bir seçenek

Fakat bir başka seçenek de “kamuflaj” desenli çarşaf! Olamaz mı? Düşünsenize: İki “zıt” bu kadar mı “kardeşçesine” birbiri içinde erir? Bir tasarım bu kadar mı yin/yang felsefesine uygun olur? Bu kadar mı toparlar, kucaklar bütün memleketi? Yüzde 20.1’leri, yüzde 16.3’leri, yüzde 46.6’ları? Ayrıca şu da denilebilir: Bir başka fantezinin bir başka şekilde gerçekleşmiş hali! Tam bir neye niyet neye kısmet durumu.. “Eee.. Ööö.. Ama biz içindekilerin erkek olmasını istemiştik!? Hani darbe marbe durumları?!” “Ablacım, elde bu var. Yersen..”

Tuğçe Baran / Vatan

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 1:28