VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Erdoğan oğlunu savundu

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

Erdoğan oğlunu savundu Empty Erdoğan oğlunu savundu

Mesaj tarafından Admin Paz 18 Kas. - 1:12

Erdoğan oğlunu savundu
    Oğlunun gemi satın almasının ardından çıkan tartışmalara Erdoğan noktayı koydu.

Erdoğan oğlunu savundu 7782110
    22 Mart 2007 09:13

Başbakan Erdoğan, oğlunun aldığı geminin 2 buçuk milyon dolar değerinde olduğunu belirterek, "Ne yapacaklardı, oturup da bu ülkede geleni gideni mi seyreceklerdi?" dedi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Burak Erdoğan'ın gemi almasını savunarak, "Benim ailemde komisyoncu bulamazsınız" dedi. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı da demokrasi dışı eğilimlere sığınmakla suçlayan Erdoğan, "'Demokrasi' diyorlar, ondan sonra sıkılmadan utanmadan, 'Başbakan'a bir yerlerden bir şeyler fısıldayacaklar' diyorlar. O senin işin, bizim işimiz değil. Bizim nereden ne talimat alacağımız bellidir. O da millettir, milletten başkası değildir" dedi.

Erdoğan'ın AKP İl Başkanları Toplantısı'nda verdiği mesajlar şöyle:

2.5 MİLYON DOLARLIK GEMİ: Bazıları çıkmış çocuğumun şu anda kurduğu bir şirketle uğraşıyor. Bir şey bulamazsınız, boşuna uğraşıyorsunuz. Herhalde bundan öncekilerin bazılarının yaptıkları gibi benim ailemin içerisinde komisyoncu bulamayacaksınız. Onlar alınlarının teriyle çalışacakları işleri kurmuşlardır. Hepsinin de kaydı kuydu ortadadır. Öyle gazete başlıklarıyla, yalan dolan ifadelerle bir yere varamazsınız. Başlık başka, altını okuyorsun başka. Bir başkası çıkıyor farklı fiyat, öbürü çıkarıyor farklı fiyat. Alan belli, satan belli. Benim oğlum bir başka ortağıyla beraber iki ortaklı bir şirketleri var, doğrudur. Aldıkları gemi 16-17 yıllık ufak kosterdir, fiyatı da belli. 2.5 milyon dolar civarında bir gemi.

GELENİ, GİDENİ Mİ SEYREDECEKLER: 500 bin dolar peşinatla ve banka kredisiyle kısmen kendi sermayelerini ortaya koyarak aldıkları bir gemidir. Bu gemiyi bundan sonra zaten gemi kendi kazancıyla bunun taksidini ödeyecek noktadadır. Ayrıca eniştemin, kardeşimin de kurdukları bir şirket vardır. Ne yapacaklardı, oturup da bu ülkede geleni gideni mi seyredeceklerdi? Veyahut da daha öncekilerin yaptıkları gibi bir komisyonculuk, ofis bürosu açıp da iş takibi yapanlara belli yüzdelerle iş mi takip edeceklerdi? Bu ailede bu yok.

BAYKAL'IN DÜŞTÜĞÜ ÇUKUR: Müflis tüccar hep eski defterleri karıştırır durur. Devamlı karalamalar, affedersiniz belden aşağı vurmalar, hakaretler. Bunlar bizim adabımız değil. Erdoğan olarak ana muhalefet liderinin düştüğü çukurlara düşmeyeceğim.

"SAYIN ÖCALAN" YANITI: Erdoğan'ın teröristbaşıyla, bölücüyle hangi tür bir yaklaşım içinde olabileceğini benim sevgili milletim çok iyi biliyor.... Bir şey çıkaramazsınız.

Teşkilata 2. anket

AKP, il başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları, belediye başkanları ile dün Bilkent Otel'de toplantı yaptı. Başbakan Erdoğan'ın başkanlığında yapılan toplantıya cumhurbaşkanlığı anketi damgasını vurdu.

Daha önce il başkanlarına eşlerinin başı açık olan devlet bakanları Mehmet Aydın ve Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ile TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Köksal Toptan'ın isimlerinin yer aldığı bir anket gönderen yönetim, gelen tepkiler üzerine anketteki isimleri çeşitlendirme yoluna gitti.

Teşkilata dağıtılan yeni ankete, eşleri türbanlı olan başbakan yardımcıları Abdüllatif Şener ve Mehmet Ali Şahin de girdi.

Toplantının basına kapalı bölümünde Erdoğan, seçim öncesi son bir kez daha teşkilat toplantısı yapacağını belirterek dağıtılan anketin doldurulmasını istedi. 9 sorudan oluşan anket'te "Cumhurbaşkanı olarak kimi görmek istiyorsunuz?" sorusu da yer aldı.

"Erdoğan'ı başbakan olarak mı, cumhurbaşkanı olarak mı görmek istiyorsunuz?" sorusunun da bulunduğu ankette, Erdoğan, TBMM Başkanı Arınç ve Dışişleri Bakanı Gül'ün dışında söz konusu 6 isme nasıl bakıldığı soruldu.

Milliyet
    Abdullah KARAKUŞ

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 6:07