VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

AKP'Lİ VEKİL,'CEHENNEME GİDENLERİN ÇOĞU KADIN' YAZILI KİTAPÇ

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

AKP'Lİ VEKİL,'CEHENNEME GİDENLERİN ÇOĞU KADIN' YAZILI KİTAPÇ Empty AKP'Lİ VEKİL,'CEHENNEME GİDENLERİN ÇOĞU KADIN' YAZILI KİTAPÇ

Mesaj tarafından Admin Salı 16 Ekim - 1:38

AKP'Lİ VEKİL,'CEHENNEME GİDENLERİN ÇOĞU KADIN' YAZILI KİTAPÇIK DAĞITTI

'Cehenneme gidenlerin çoğu kadın'

AKP'Lİ VEKİL,'CEHENNEME GİDENLERİN ÇOĞU KADIN' YAZILI KİTAPÇ Manset12

Bu da 'cehennemlik kadınlar' skandalı

AKP'li Özdemir, 'Cehennemlik olanlar da bana gösterildi, çoğunun kadın olduğunu gördüm' yazılı kitapçık dağıttı

AKP Çankırı Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Hikmet Özdemir, İlmi İçtimai Hizmetler Vakfı'nın bastırdığı "Kırk Hadis-i Şerif" adlı kitapçığı, bir sunum yazısıyla birlikte ve posta aracılığıyla AKP milletvekillerine gönderdi.
    Eskiden ilahiyat fakültesi öğretim üyesi olan Özdemir, mektubunda "Malumlarınız üzere edebiyatımızda ve kültürümüzde 40 hadis geleneği önemli bir yer tutmaktadır" dedi. Kitapçığın "Kadının Sorumluluğu" başlıklı bölümünde şu ifadeler yer aldı:
    "Kadın beş vakit namazını kılarsa, ramazan orucunu tutarsa, haramdan namusunu korursa ve kocasına itaat ederse cennete girer."
    Kitapçığın "Cennet ve Cehennem Ehli Olanlar" başlıklı sayfasındaki ifadeler de şöyle:
    "Cennetlik olanlar bana gösterildi, onların çoğunun fakir kimseler olduğunu gördüm. Cehennemlik olanlar da bana gösterildi, onların çoğunun kadınlar olduğunu gördüm."

Bir tokatla başladı

Olaya tepki gösteren Türk Kadınlar Birliği Başkanı Sema Kendirci, "Kitapçık elime geçtiğinde dehşete kapıldım. Bir milletvekili bunu dağıtıyor, bir milletvekili eşini dövüyor" dedi.

MİLLİYET

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs - 11:29