VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

İsmailağa cinayetinde esrarengiz tanık !

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

İsmailağa cinayetinde esrarengiz tanık ! Empty İsmailağa cinayetinde esrarengiz tanık !

Mesaj tarafından Admin Salı 3 Tem. - 2:40

İsmailağa’da esrarengiz tanık !
    İsmailağa Camii’nden Hamit Alpaya ilginç iddialar ortaya attı..

20 Eylül 2006 10:37

İsmailağa Camii'ndeki çifte cinayetle ilgili olarak 22 yaşındaki Hamit Alpaya, SABAH'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bingöl doğumlu olan Alpaya, imam Bayram Ali Öztürk'ü öldürme görevinin önce kendisine verildiğini ancak kabul etmediğini söyledi. 10 yaşından beri cemaatin içinde olduğunu iddia eden Hamit Alpaya, "Benden, önce Menzil Tarikatı Şeyhi Abdülbaki Erol'u öldürmemi istediler. Ama kabul etmedim. Sonra da İsmailağa Camii imamı Öztürk'ü. Ama görevi Mustafa Erdal üstlendi" dedi. İşte Alpaya'nın şok açıklamaları: Cinayetlerin ardında İsmailağa Cemaati'ne yakın Fatih hoca diye bilinen bir kişi var. 34 yaşlarındaki Fatih hoca, beni cinayete ikna etmek için ise 'İçinde cin var. Bu cinlerden kurtulman için sana söylediğim adamı öldürmen gerekli' dedi. Öztürk'ü öldürme emri Çarşamba'daki Beyceğiz Camisi'nin bodrumundaki gizli bölümde verildi... Caminin bodrumuna girdik. 10-15 kişi vardı. Yurtdışında ve askerde olduğum için Fatih Hoca beni oradakilerle tanıştırdı. 'Bu arkadaşımız hasta. Askerden de yeni geldi. Çaresini bulup arkadaşımızdaki cinleri alacağız. Onu kollayıp bakacağız' dedi... Beyceğiz Camisi'nin alt katı tıpkı birkaç sokak ötedeki Acemoğlu Camisi'nin bodrum katı gibi işkence ve dayak için kullanılıyor. Burada şeriat mahkemeleri kuruluyor... Görevi veren Fatih hocaydı. Ancak bu kez benimle Mustafa Erdal konuştu: 'Burada bir hoca var, onu vurmamızı istiyorlar. Gel sen yap. Zaten hastasın. Kimse sana bir şey yapmaz. Ben yaparsam başımı kopartırlar" dedi ama kabul etmedim."

NEDEN KONUŞTUM?

Hamit Alpaya bu açıklamaları yapmasının nedeni olarak sıranın kendisine gelmiş olmasını gösteriyor. Cemaatin kendisini mutlaka öldüreceğini söyleyen Alpaya, bu nedenle sakalını kestiğini, giyimini değiştirdiğini belirtiyor.

Sabah
    Yavuz Rençberler

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 3:04