VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

YÖK : SEZER'İN C.BAŞKANI OLMAMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM

omniversel
    Normal kullanici

YÖK : SEZER'İN C.BAŞKANI OLMAMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM Empty YÖK : SEZER'İN C.BAŞKANI OLMAMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM

Mesaj tarafından omniversel Paz 16 Tem. - 11:07

'SEZER'İN C.BAŞKANI OLMAMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM'
    Kemal Gürüz: AKP'ye karşıyım

Eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz, Basın Kulübü’nde, gazetecilerin sorularını yanıtlıyor.

Eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz, Basın Kulübü’nde, İstanbul Üniversitesi’nin Eski Rektörü Kemal Alemdaroğlu’nun görevden alınma gereği sakat bir karardır derken, Ahmet Necdet Sezer'in cumhurbaşkanı olmaması için elinden geleni yaptığını belirtti.

Gürüz şöyle devam etti:
    Kemal Alemdaroğlu çok başarılı bir insandı, İstanbul Üniversitesi’nde cumhuriyetin gereklerini yaptı. Başarılı bir yöneticiydi ve Alemdaroğlu’nun görevden alınma gereği sakat bir karardır. Kemal Alemdaroğlu’nun görevden alınması için yapılan oylama ‘Hukuka karşı mısınız, değil misiniz?’ sorusuyla yapıldı.

Kemal Alemdaroğlu ile benimde çok farklılıklarım var, uyuşmadığımız fikirler var. Ama Alemdaroğlu İstanbul Üniversitesi’ni çok hizmet etti, onun görevden alınması yanlış bir karardır.

Ahmet Necdet Sezer'in cumhurbaşkanı seçilmesine karşı olduğunu söyleyen Kemal Gürüz, Sezer'in cumhurbaşkanı olmaması için elinden geleni yaptığını belirtti. Kemal Gürüz AK Partiye karşı olduğunu da dile getirdi.

Similar topics

-

Forum Saati Paz 28 Nis. - 7:25