VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Vakit Gazetesi ve asker - Sebahattin ÖNKİBAR - 27/11/2007

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

Vakit Gazetesi ve asker - Sebahattin ÖNKİBAR - 27/11/2007 Empty Vakit Gazetesi ve asker - Sebahattin ÖNKİBAR - 27/11/2007

Mesaj tarafından Admin Ptsi 23 Ağus. - 0:59

Vakit Gazetesi ve asker

Sebahattin ÖNKİBAR

27/11/2007

Önceki günkü Vakit Gazetesi.

Sayfa: 14.

Bulmacada üç asker resmi.

Birinci resim Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt’a, ikinci resim KKK Orgeneral İlker Başbuğ’a, üçüncü resim de emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’na ait.

Bulmacada sorular cevaplandığında asker fotoğraflarının altında çıkan cümle şu:

- “Siz kral değilsiniz!”

Diyeceksiniz ki bu o kadar önemli mi, muhatap almayın olsun bitsin!
    Önemli ve muhatap almak durumundayız, çünkü:

Bu gazetenin hedef gösteren özelliği Danıştay saldırısı ile sabit.
    Hayır bu iddia değil, saldırgan Alpaslan Aslan’ın ifadesi.

Türbanı engelleyenlerin fotoğraflarını Vakit’te gördüm ve oradan tanıyarak vurdum diyor.

Keza muhatap almak durumundayız çünkü bu gazete Başbakan Erdoğan nazarında da muteber mi muteber.

Abartıyor muyum?

Açın gazete arşivlerini bir bir inceleyin.

Başbakan Erdoğan’ın bu gazete mensuplarını özel uçağına kaç kez davet ettiğini görürsünüz?

Yeniçağ ve Cumhuriyet gibi gazeteler hiç çağrılmaz, Milliyet gibileri de nadir olarak çağrılırken (çağrılan da ya Hasan Cemal ya da Taha Akyol’dur) Vakit Gazetesi defalarca baş tacı edilmiş.

Dolayısı ile Vakit Gazetesini görmezden gelemezsiniz.

Gelelim misyonu ve yayınlarına?

Ben Vakit’i kimilerinin bilinçaltında var olanı, takıye yapmaksızın dışa vuran yayın olarak tanımlıyorum.

Eğer öyle olmasaydı sürekli olarak devletin bir güzide kurumunu (TSK’yı) hedef alan Vakit, gerekli yerlerden bir kez olsun ihtar edilir ya da tavır takınılırdı.

Bir başka boyut, Vakit’in yeni dönemde yüklendiği görev ya da yeni misyonudur.

Bugün Vakit Gazetesi artık neo İslamın silahşoru görevindedir.

Bunu maddi olarak büyümek ve palazlanmak için mi yapıyor, bilinmez ama Vakit’in emperyalizme hizmet ettiği artık yayınları ile sabittir.

Siz ABD ve anti semitizmden (Yahudi düşmanlığı) beslenerek doğan ve büyüyen bir gazetenin bugün onlarla dolaylı bir işbirliğine girmesini başka nasıl yorumlayabilirsiniz?

Vakit Gazetesi artık zerre tartışma götürmeksizin ABD ve İsrail ile yoldaş ve idealdaş bir görüntüdedir.

Öyle, çünkü Vakit Gazetesi, ABD ve İsrail’in Türkiye’deki yoldaşlarının muteber gördüğü, kucakladığı, sahiplendiği bir yapıdır.

Düşünüyorum da TSK’ya takındıkları tavır ve tutumları da yoksa emperyalizmin kendilerine verdiği bir görev midir?

Vakit Gazetesi acaba bir psikolojik harekatı mı icra ediyor?

Değilse....

İnsaf ile iz’an ile söyleyin nedir bu kin, bu nefret ve bu düşmanlık?

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/a_haberdetay.php?hityaz=1563

Forum Saati Perş. 2 Mayıs - 18:36