VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Bir nevi komedi...

turanium
    turanium
    Moderator

Bir nevi komedi... Empty Bir nevi komedi...

Mesaj tarafından turanium Çarş. 9 Haz. - 7:54

Bekir Coşkun
    Bir nevi komedi...
    08 Haziran 2010 Salı, 10:50:51
    KOMEDİ filmleri gibi, hani adam karşıya ateş eder, ama havadan bir kuş düşer...

(.........)

Hedef ile sonuç birbirini tutmuyor...

Onun için “Şimdi sıra komşularla sıfır soruna geldi” dedikleri zaman, ben en az bir komşu ile savaş çıkacağını anlamıştım...

Keza Gazze’yi kurtarmaya gidenlerden sağ kalanların, canlarını zor kurtarmaları...

“Kurtarıcı” olarak gönderilen kadın, kurtulduğuna çok sevinerek “Döndüğüme inanamıyorum... Bir an için her şeyin bittiğini sandım yani” diyordu televizyonda...

“Niye gitmiştiniz?..”

“Kurtarmaya...”

Hedef ile sonuç hiçbir zaman birbirine uymuyor...

Zaten siz “AB’ye serbest dolaşım hakkı” beklerken, “Suriye’ye serbest dolaşım hakkına” kavuştunuz...

Başbakan’ın Türkiye’deki Ermenileri kovmaya kalkmasının, “Ermenistan kapısı açılıyor”dan hemen sonraya denk gelmesi... “Roman açılımı” derken Sulukule‘nin yerle bir edilmesi...

“Şimdi sıra işçi kardeşlerimize geldi” denildiğinde işçilerin havuza atılması gibi...

Ki “Şimdi de Anayasa’yı düzeltiyoruz” demesinden sonradır hukukçuların “Anayasal düzen yıkılıyor” çığlığı...

Allah bilir ya, “açılım” ile siz PKK terörünün alt edileceğini sanmıştınız...

Kim alt edildi?...

TSK...

Havadan bir kuş düştü...

Terörle mücadele eden subaylar içeri atılıp, kuvvet ve ordu komutanları “rejimi yıkma suçlusu” sayılıp da TSK sindirilince, Başbakan geçen hafta kimlerle
    yapıyordu açılımı:

Fatih Terim, Aziz Yıldırım, Ali Şen, Faruk Süren, Rıdvan Dilmen, Hakan Şükür...

Hedef ile sonuç denk gelmiyor...

“Türk milletini kurtarıyorum” derken, şimdi ister misiniz bir Afrika kabilesinden telgraf alsın Başbakan.

“Yanlışlıkla bizi kurtardınız, saygılarımızın kabulünü...”
    bcoskun@htgazete.com.tr
    ------------------------------------------------------------------
    http://www.haberturk.com/yazarlar/521591-bir-nevi-komedi

Forum Saati Ptsi 13 Mayıs - 21:59