VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

'Bunlar beni zorla AKP'li yapacak'

turkibris
    Normal kullanici

'Bunlar beni zorla AKP'li yapacak' Empty 'Bunlar beni zorla AKP'li yapacak'

Mesaj tarafından turkibris Çarş. 7 Ocak - 11:13

Global gözlemleme ve düşünme yönün hiç olmamıştı, şimdide aslında hiçbir zaman ayrılmadığın akp-fetulla bağını da bir kere daha ortaya çıkardın, biryerlerden emir aldığın kesin, bravo...

------------------------------------------------------------------
    'Bunlar beni zorla AKP'li yapacak'
    Ahmet Hakan, hükümetin son icraatlarına tam not verdi.
    07 Ocak 2009 / 12:50

'Bunlar beni zorla AKP'li yapacak' diyen usta gazeteci, kendisini AKP'li yapacak icraatları şöyle sıralıyor...

İYİCE AKP KARŞITI POZİSYONA ALIŞMIŞTIM
    "Mahalle baskısı" tartışmaları, "kadrolaşma" meselesi, Başbakan Erdoğan’ın hırçın çıkışları, "toplumsal barış"ı kale almama görüntüsü, tahammülsüzlükler, memleketin gitgide Katar olma olasılığı, AB’den uzaklaşma falan derken... Kendimizi iyiden iyiye "AKP karşıtı" bir pozisyona alıştırmıştık...

Fakat...
    Bu memlekette hangi pozisyon ilelebet payidar kalmış ki?

İşte bakın:
    Önce sessiz sedasız bir devrim yaptılar: Kürtçe televizyon devrimi...

Devrimi yapmakla kalmayıp ellerine yüzlerine de bulaştırmadılar... O kadar başarılı oldular ki... PKK kuduruyor!

Sonra?
    Filistin meselesinde diklenmeden dik durmasını başardılar...

Sonra?
    Kadim sorunumuz Alevi sorununa el attılar... Alevileri dinlemeye başladılar... Aleviler için televizyonda yayın başlattılar...

Sonra?
    Madımak Oteli’ndeki kebapçı rezaletine ve utancına son vermek üzere nihayet harekete geçtiler...

Sonra?
    Eskişehir / Ankara arası hızlı treni bitirdiler... İstanbul / Ankara da pek yakında faaliyete girecek...

Tam bunlar devam ederken...
    İşte yine sessiz sedasız, yine afrasız tafrasız, yine afallatıcı bir uygulama: Názım’a vatandaşlık hakkı tanınması...

ASIL TÜRKİYE İTİBAR KAZANDI
    Açın bakın yakın tarihin gazetelerini...
    Bakanlar Kurulu’nda yarım saatte halledilen bu mesele, nasıl da ciltler dolusu
    tartışmaların, riskli kampanyaların konusu olmuş...

Gelin itiraf edelim: Gerekçesi ne olursa olsun, bu adım şahane bir adımdır...

Hayır, hayır... "Názım’a iade-i itibar" ettiklerini düşündüğüm için "şahane bir adım" demiyorum... Onun itibarı gayet yerindeydi...

Asıl Türkiye’ye itibar kazandırdılar ya... İşte o nedenle şahane....

------------------------------------------------------------------------

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=437759

Similar topics

-

Forum Saati Salı 7 Mayıs - 4:30