VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Bakanın yeğeni de dağda!

ucanbalon
    Normal kullanici

Bakanın yeğeni de dağda! Empty Bakanın yeğeni de dağda!

Mesaj tarafından ucanbalon Çarş. 15 Ekim - 18:19

Bakanın yeğeni de dağda!

DTP'li Fatma Kurtulan AK Partili bir bakanın yeğeninin de dağda olduğunu söyledi...

26 Aralık 2007 09:18
    DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan, seçildikten sonra ilk olarak eşi Salman Kurtulan'ın PKK sağlarına katılmış olmasıyla gündeme geldi.

Daha sonra PKK kamplarında çekilen bir fotoğrafın Kurtulan'a ait olduğu ileri sürüldü. İzmir'de sorgulanan bir itirafçının ifadelerine dayanarak da PKK kamplarında eğitim gördüğü iddia edildi.

Fatma Kurtulan, "Yakını dağda olan sadece ben değilim. Bir önceki kabinede bakan olan ve halen bakan olan AKP'nin etkili isimlerinden bir siyasetçinin amcasının oğlu da PKK içinde. Ancak Bakan'ın yeğeni çatışmalarda yaşamını yitirmiş. Aynı şekilde bir başka AKP milletvekilinin kardeşi var. O da yaşamını yitirmiş. Bu insanları ihbar etmek için söylemiyorum. Demek istediğim toplumsal bir gerçekliktir. O toplumun insanlarıyız ve böylesi bir durumla iç içeyiz. Başka vekillerin kuzenleri var." dedi.

Radikal

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs - 10:51