VATAN FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VATAN FORUM

Türkiyemiz ve Dinimiz üzerinde oynanan hain planı gazete kupürleriyle açıklıyoruz

Erdoğan, Ortadoğu, Siyonizm, Ekonomi

Admin
    Admin
    Admin

Character sheet
    Field1: 2

Erdoğan, Ortadoğu, Siyonizm, Ekonomi Empty Erdoğan, Ortadoğu, Siyonizm, Ekonomi

Mesaj tarafından Admin Cuma 22 Şub. - 22:00

Melami olun lütfen. Bu çok önemli.
    Yeryüzünün kübriyası ALLAH'a aittir. (Allühuekber). O yegane Mütekebbir'dir.
    Allah yukarıya değil; kullarının GÖZLERİNE bakar! "Aşağıya bakar", aşağıların aşağısına bakar. O yeryüzüdür. Bir de altı var: Oraya bakar! Onun da ĞAYB denen bir alt katmanı vardır (ki kimse bilemez)
    orada KENDİNE bakar! Kendi suretine bakar. O BASİR'dir BASAR'dır. Allah öyle kibirli öyle kibirlidir ki (Hatırlayınız: -1 Kelvin derecesi = Cehennem sıcağıdır ) Allah öyle kibirlidir ki, Allah EN MELAMİ'dir! Onun için allahu ekber!
    TENEZZÜL buyurmuş, bizleri yaratmış. Bize tenezzül etmiş, bizi muhatap almış, "Sevgili kulum" demiş! Allah'tan kim daha MELAMİ olabilir ki????????????????????????

Biz asla… Kapıcıyı bile "Mehmet efendi" diye çağırırken; "Sayın başbakanım" diyecek kadar YERİMİZİ BULAMAMIŞ kişileriz!
    Yetimi horgörenleriz, başbakan bir şey vermedi, ama mehmet "Efendi" bize çalıştı!
    Başbakan'dan kapalı kapılar ardında (HSBC gibi) "banka batır bize ucuza kapat" dendi. Pirelli tüm üretimini Türkiye'de yapacak! Neden ???? Şimdi HAKSIZ (hack edilmiş) bankalar HUKUK yoluyla bile sahiplerine verilmiyor.
    Danıştay üç bankayı sahibine verdi. Ama üç bankayı BİLDERBERG enternasyonal ortaklar "İç" etmişti bile... Ve deniyor ki, "Tazminat davası açabilirler". Şimdi ben HAKSIZ yere öldürüldüm, öyle varsayalım, eşime deniyor ki: "Kocanın cesedinin ücreti ne?". "Sonsuz" diyemezsiniz! O halde fiyatım belli = 25 milyar TL.
    Bankayı iç ettiler, HİÇ ettiler…
    Tazminat nedir? O da elbette benim cesedimden daha para etmeyecektir! Evet ama 35 milyar Dollar tutuyor adamların KAYBI. Banka ellerinde olsaydı kaça katlayacaklardı kârlarını??? O halde "Amorti" parası verip biraz da "Bak ileride size ihale falan veririz vb." diyerek kafaya alacaklardır. (Aldılar zaten)

Enflasyon TEK haneli rakamlara düştü?????????????? Neye göre ? "Bir önceki ay'a göre". İyi ama neden geçen yılın bu zamanına göre hesaplamıyorsunuz? O zaman Enflasyonun % 39.7 olduğunu en basit bir maliyeci/ekonomist candaş size anında doğrulayacaktır.
    Geçen yıl (Özel bir emirle) kedi besledim. Kış idi ve dünyanın en ucuz balığının fiyatı kilo başına 5 milyon lira idi... Yaz geldi ve aynı balık şimdi 3 milyon lira. Ve bu hükümet işbaşına geldikten sonra DIŞ TİCARET AÇIĞI 80 milyar ($) daha oluverdi. Bunu bu hükümet ödemeyecek! Bundan sonrakilere top atılacak! (Vade gelmedi henüz)
    O zamanlarda da Cumhurbaşkanı RTE olup bıraktığı AKP iktirarda olsa bile onlara yıkacaktır. Kimseye bir şey yıkılmaz. Sadece MİLLETİMİZE yeni bir "Enflasyon! faturası hortlatılacak. AB yardım eder (mi?) HAYIR! Tersine, "Siz batmışsınız, bize yük olamazsınız" der.

2023 yılında ise Cumhuriyetin 100.yılında size-bize getirilecek olan KÜRDİSTAN'ın kuruluşudur.
    Bu hükümet onu da taahhüt etmiştir. AB tek bayrak olduğunda (Milletler eyalet olduğunda/ABD gibi) Zaten Kürdistanı ayarlamış olacaktır. Sonraki senaryolarda "Birlik dağılma sürecine girdi" diyecekler. Yine ağırtoplar bir grup şimdiki püfürük kalan devletler de dışarı!
    Ama Kürdistan kurulmuş olacaktır. Tunceli'nden Ermenistan'a ve bilinen güneydeki (Suriye Irak, İran vb.) kürt bölgelerine kadar.
    İşte NEV ASYA kuruldu. Yani "Köle" grubu İsrail Arz el Mev'ud'unun....

Dişimizi sıkalım 2023'e bir şey kalmadı. GAP dahil tüm Doğu ve Güneydoğu'yu hediye edeceğiz…
    Devlet politikaları kalıcıdır. Hükümetler geçicidir-malum- ama bu acemiler bunu da yok ettiler. Dünki çocuklar ve basınları gelip köklü yerleşik deneyimli ve evrensel bir geçmişi olan bizlerin politikalarını değiştirdiler.
    Özürlü seçmen daha uyanamadı:
    1.Gaflet
    2.Dalalet
    bunlar aşıldı: üçüncü aşamadayız:
    3. Hıyanet!
    Örneğin :
    a) Musul gitti
    b) Kıbrıs gitti
    c) Kürdistan gidecek -illa ki-
    Hıyanete daha nasıl bir gerekçe yazmamı istiyorsuuz candaşlar? Başka bir HIYANET türü/tasnifi daha var mı?

" Ey iman edenler! Kendilerine Allah'in gazap ettigi bir kavmi dost edinmeyin. Zira onlar, kâfirlerin kabirlerdekilerden (onlarin dirilmesinden) ümit kestikleri gibi ahiretten ümit kesmislerdir." (Mümtehine-13)
    YANİ DÜNYA'ya taparlar.

"Hor görülüp ezilmekte olan o kavmi (yahudileri) de, içini bereketle doldurdugumuz yerin dogu taraflarina ve bati taraflarina mirasçi kildik. Sabirlarina karsilik Rabbinin Israilogullarina verdigi güzel söz yerine geldi. Firavun ve kavminin yapmakta olduklarini ve yetistirdikleri bahçeleri helâk ettik." (7-137)

De ki: "Ey kitap verilenler, niçin Allah'ın ayetlerini inkar ediyorsunuz? Allah yaptıklarınızı görüp duruyor." (Ali İmran-98)

De ki: "Ey kitap verilenler, niçin inananları Allah'ın doğru yolundan engelliyorsunuz? Görüp durduğunuz halde niçin onun çarpıklığını istiyorsunuz? Allah yaptıklarınızdan habersiz değildir." (Ali İmran-98)

Ey iman edenler, eğer o kitap verilenlerden her hangi bir gruba uyarsanız, sizi inandıktan sonra döndürür kafir ederler. (Ali İmran-98)

Orada Tüm Bilderberg, Mason ve şerler var. Onlar Gafildir, delalettedir ve Hıyanettedir. EHLİ KİTAB hem onlar hem de BİZİZ! Yani Yahudilere uyan bizler. Ve Evangel'lere uyan bizler...

Ali babacan "BÜYÜK ÜSTAD" oldu. Üstadı azam yani... Türkiye ile ilgili tüm "HIYANETLERİ" söz verdi Yıldız sarayında... Başbakan da Davos ve Camp David'de kapalı kapılar ardında...
    Bush-Berlusconi-Babacan (3B-Bilderberg) Yani ABD-AB üzerinden TR ve / veya TC…

Sakın yalancı yardakçı yalaka basına aldırmayın. Tehlike devam ediyor. Alt tarafı MHP gibi yok ederler AKP'yi... Ama ZARARI BAKİ kalır. Hıyanet de tescilli dışpolitikamız oluverir.
    85 milyar dollar>>>RESMİ dış borcumuz ve açığımız. (Üç yılda) Öncekilerle 125 milyar dollar (25 yılda)

Size ne oluyor, halen görmez misiniz? Ya bunların FAİZLERİ. Ya karşılıksız BONOLAR? kim ödeyecek onları? AKP genel merkezi mi?

En istemediğim şeyi yaptırdılar bana... Ekonomist olup yazmak zorundayım. Çünkü bu GAFLETİ (uykuyu) SEÇMEN görmedi. Gözleri kör ve basın propogandasıyla da herşeyin yolunda gittiğini sanıyorlar.
    Doğan Holding devlete olan on katrilyon borçlarını çeyrek asıra yaydı. Tüm tekelindeki gazeteleri (Hür. Mill. Radikal, Posta vb.) bize günlük gülistanlık pespembe tablolar çiziyorlar.
    Herşey yolunda! Herşey acayip yolunda Çok yaşa başbakanım, Allah bize ikinci Atütürk'ü de gönderdi ! (Bir de ata binebilseydi) Atlı heykelini dikerdik (ki put diyenler şimdi bunu öneriyor)

TSK çok hatalı oldu! Adamı şiir okudu diye içeri atıp, kahraman yaptılar. İçeri almasalardı, o halen Erbakan'ın İst. Büyük Şehir belediye başkanı olacaktı. Bir şiir okudu diye insanları içeri atan zihniyeti ve aşağılık CHP'yi de nefretle kınıyorum.
    1938'den beri CHP ve TSK ortak iktidardır. Ben milletimin ORDUSUNU tenzih ediyorum. Orduyu motive eden 6 oktur. Yani İsrail yıldızının 6 çizgisi, Yani CHP amblemi "İsmet paşa çok yaşa, giy çizmelerini, as şu demokratları!" 1960 ve de 1980 böyle geldi.
    Görmediler ki TSK basit bir Kıbrıs çıkarması bile yapamadı. (1960'larda TEK BİR ÇIKARMA GEMİMİZ yoktu) 1968'de üç taneydi 1973'de ve izleyen yılda İKİ adet harekat yapıldı. BİRİNCİ MEŞRUYDU. İkinci ise işgal sayıldı (ki öyledir) Ve benim şanlı ordum nasıl olur da GAP'da 35.bin şehidi gömer! Irak'da bugüne kadar (Gerilla savaşı dahil) 440 kişi öldü. Yuf ve de yuh! Ben 35 binden söz ediyorum! 350 demiyorum!

Böylece üniformalı Cunta dış korumayla değil içeride bizimle uğraştı. Yıllarca içerilere tıkıldık. Sokağa çıkarılmadık. Selimiye kışlasında LAĞIM içinde insanlar boğuldu. Çok yaşa Evren paşa! Ne de olsa İsmet Paşa'nın "Adamı".

Atatürk'ün partisinin amblemi ve Subay kokardı BOZKURT idi! Atatürk'ten sonra herşey değiştirildi. İsmet paşanın paraları pulları putları...
    Giden 12 ada Girit ve Kıbrıs 1974'de ECEVİT ve YUNANLILARA aynı anda AB'ye girin (İkinci dalga) dendi. Ecevit bilerek müracaatını 24 saat geçirip ondan sonra "Tuh be, geç kaldık" dedi.Hani şu giremediğimiz AB'den söz ediyorum. İşbankası onundu (Ecevit Bankerdir) Ve Koç (Anadol karton arabalarını herkese satmaya çalışan YAHUDİ ortağı) "Başbakanım" dedi, "Bütün servetimi ve malvarlığımı Türkiye İşbankasına yatıracağım." Başbakanın cevabı; "Sahi mi? Söz mü?" SÖZ!

Yunanlılarla EŞİT ve EŞANLI bir tek gecede AB'ye girecektik ve asla asla asla enflasyon görmeyecektik. Türkiye Yunanistan'dan büyük olduğundan (her bakımdan) 22 ila 25 bin Dollan Milli hasıla yapacaktık ŞU AN-bile- Karaoğlan çok yaşa! Ve bu millet "Bizi neden AB'ye sokmadın diye hesap sormadı. Karaoğlan'ı Kıbrıs Fatih'i olarak yeniden SEÇTİ.
    O yıllarda Deniz BAY KAL ise Enerji bakanı Ve Türkiye elektriklerini keserek, üretime ket vurarak 4 yıl karanlıkta MUM tüketerek yaşadı.
    Nereden bilsin bunları 1974'lerde doğan gençlerimiz??? Yaşlılar ise AMNEZİ (bunama unutkanlık) özürlüdür. Seçim özürlüdür. Mezheb, din özürlüdür. Pastoral (çoban) toplumlar niçin YERLEŞEMEZLER biliyor musunuz? "Karar verme özürlüdür" onun için.
    Bu moğollar ile ORTAK KADERİMİZDİR. Biz göçebeyiz! Kazakistan'ı kırgızistanı vb. gördüm. Komünist rejim bile onları yerleştiremiyordu, onlar GÖÇ ediyorlardı kışlak yaylak veya işgalde. Dev obalar kurup göçediyorlardı. Oysa kent toplumları bunu çözmüştü: kentte kışlığı ve tatilde yazlığı vardı. (Finliler böyleydi-ki biz onlardan TÜREMEYİZ) Bizim çekik gözümüz yoktu. Kuman ve Kıpçaklar, sabır (siber) türkleri gibi kumral ve sarışındık. Türk kızları özellikle yeşil gözleriyle anılırdı.

Destanlarımız bile "GÖÇ GÖÇ GÖÇ" diye bağırıyordu. Kuşlar bile bize göç öneriyordu. Dünyanın en en en en büyük imparatoru Cengiz (Timuçin) devleti ve onun çocuklarının hükümranlığı (Kubilay, Ogeday, Çağatay vb.) hatta torunları (Timurlenk vb.) neden BİR ÖMÜR süren devletçikler oluşturdular????
    İskender de öyle değil miydi? Hayatı boyunca fethetti, ölünce devleti dağıldı (Selevkoslar vb.)
    BİR ÖMÜRLÜK büyük devlet budur işte: Ömrünce sefer ve GÖÇ ederek ölür gidersin, devletin dağılır… Selçuklu da birden yokolmadı mı? Anadolu'yu bile fethetmişlerdi. (Anadolu, suriye selçukluları vb.)
    Hasbel Kader KAYI boyu sivrildi ki o da ÖZÜRLÜYDÜ. Ehli Beyt'in katillerinin yanındaydı. Seçimini yapamamıştı. Göçebeydi çünkü... Malı mülkü Bizans'a teslim edip yaylaya çıkarlardı.

Şimdi ben kendi kökenimi mi karalıyorum? Ben turanlıyım. Ama Turanlı illa ki Gobi kaçkını mıdır? (GOBİ = GÖÇ denizi demek mogolca) Tam türkçesi Köp-Big (Çok büyük)
    Cengiz'in milleti nerede yaşıyor şimdi? Moğolistan. Kaçtır nüfusu oranın? ve de kaç kişi??? 1,5 milyon. Yani bu nasıl olur? Nerede Altınorda balgar, bulgar devletleri?
    İçinde 1.5 milyan Türk kaldı, geriye kalanlara Volga bulgarları, Balkan bulgarları diyoruz... Asimile oldular.
    9 kabile 7 türk (Göçmen), iki kabile yerleşik. Adı MACAR. Yahu bunun onda yedibuçuğu türk ise nasıl MACAR oluyor? Macaristanlılar onda-dokuz SAFTÜRK. Ama TÜRK yok Macar diyoruz. Bulgarlar yerleşik Slavlar (%3) içinde SLAVLAŞIP gidiyorlar. Çünkü kalanlar GÖÇER!

Kıbrıs Rum'larının içinde de TÜRK GEN'in % 50'yi aşıyor. Ama gel gör ki onlar da bulgar macarlar gibi HRİSTİYAN ve rumlaşmış, Türk düşmanı olmuşlar.

Filistinlilerin müslüman yahudiler (Kureyşin) olmaları misali...
    Yahudiler gayrı musevi kandaşlarıyla boğuşuyor. Filistinlinin yanında benim işim yok. Filistin tanınan bir devlettir. Benim Kıbrıs'ımı tanıdılar mı? Ama biz sıfırınca saniyede Filistin'i tanıdık. Açarsın telefonunu White House'dan Aliev JR.u ararsın. "Eğer KKTC'yi tanırsan boru hattını gelip elinden alacağım" AB parlementosunda Azeri milletvekilleri birden YOKOLUYORLAR! Oysa onların İTİRAZ hakkı var. (Türkler taraftır yani itiraz edemez Türkiye) AZERİ parlamenterler nerede???????? Uyuyakalmışlar.

Hep karatablo mu çiziyorum, içiniz mi karardı, biz 24 saat önce başvursaydık 1974'den itibaren AB'nin ağır ve müreffeh topuyduk. KIBRIS ile birlikte (KKTC) katılacaktık hem de… Bizi bu duruma getiren Türkiye İşbankasıdır, Koç mevduatıdır.
    Ali Babacan'a kadar Baş bilderberg Ecevit idi. Şimdi ise Babacan üstadı azam (Genç seçtiler çünkü Ecevit'in yaşına kadar kullanılabilir) Babacan BBerg toplantısına katıldı. "Burada milletlerin kaderi belirlendiği için, konuşulanlar ve planlar ASLA dışarı sızdırılmaz"
    Böyle demedi mi Babacan? Allahaşkına hatırlayın. Yıldız sarayında "Büyük Bilderberg Genel toplantısı yapıldı. Bizden kısa(Kerkük) orta(Kıbrıs) ve uzun vadede KÜRDİSTAN istendi. Babacan'a emredildi.
    3K bu, sen 3K'yı sat/pazarla, sonra da "BBerg içinde asla dışarıya sır verilmez" -gerçekten öldürülüyorlar- Babacan ve Başbakan kimin sırrını kimden saklıyorsunuz?

02 mayıs 2004 - Hans von Aiberg

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs - 8:49